Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Корупція

Останні запитання
Голосування закінчено
Як зароджувалась корупційна схема в системі Державної митної служби України я знаю дуже добре, тому що з 1994 року маю свою митно-брокерську фірму. Здається, про митницю знаю все На моїх очах вдосконалювалась схема отримання хабарів, контрабандні схеми. Натхненником цього лиха був безпосередньо –Л.Д.Кучма. Саме за його владарювання, хабарництво і контрабанда на митниці стали систематизованими і «алгоритмізованими» Чи не буде наш Президент знову призначати егорових на керівні посади у митниці?
Киянин, 26.12.2007, 15:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Держмитслужба – це суцільний корупційний клубок в якому кожний з кожним пов’язаний, всі від всіх залежать(Оотанні незалежні особи у митниц зникли ще десь у середені 90-х). Всі обов’язково хоч чимось «замазані» , навіть прибиральниці. Чи усвідомлює наш Президент, що «кадрові зміни» типу призначення Егорова на посаду Голови ДМСУ, принесли тільки шкоду справі і зневіру людям. Чи усвідомлює довгоочікувана «наша влада», що митницю треба починати з «чистого листа»? Це я знаю "із середини" .
Киянин, 26.12.2007, 15:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому жоден бандит не сів?
Євген, 26.12.2007, 15:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент,
скажите пожалуйста будет ли отменена депутатская неприкосновенность?
Или же Вы опять "развели" народ также как делали прежде... Например "бандиты будут сидеть в тюрьмах". Всем известно, что эти бандиты получают сейчас от вас награды и им строят памятники.
Также как и Ваши разговоры об уменьшении льгот депутатам. Вам не стыдно все время обманывать людей?
Александр, 26.12.2007, 15:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, як Ви вважаєте, чи має право на існування як незалежна держава, країина з такою елітою як в Україні?
Володимир, 26.12.2007, 15:15   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин прзидент, не кажется ли Вам что чиновники работали бы гораздо эфективней если бы за то что они проворовались их бы всех расстреливали... всех без исключения, включяя премьеров, президентов, и министров( вообщем всех без исключения)
Нескажу, 26.12.2007, 15:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня шановний Призедент
У мене є запитання стосовно представників Вашої партіі, яку я підтримивав на цих виборах, братьях Протосів.
Я працював в мережі їхніх супермаркетів Target практично, і виришив звильнитися із-за некоретного відношення до працівників руководства підприємства. Я написал заяву за 14 днів до звілнення, і першого числа цього місяца був звільнений, але досі так і не отримав свої документи!!! Скажіть що мені робити, і як в загалі такі люди можуть представляти Вас?!
Александр, 26.12.2007, 14:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич, когда в НАШЕЙ стране люди начнут платить налоги? Когда налоговый инспектор будет не просто ждать от меня (и от Вас, и от народных депутатов) декларацию о доходах, а прийдет ко мне и спросит:"где Вы Сергей взяли деньги на покупку дома?(машины, яхты, завода)".Пока никто не контролирует реальные расходы говорить о честных чиновниках, депутатах невозможно. эта система не новая и она работает везде в мире. Почему мы ее не внедряем? Или это не выгодно коррупционерам при власти?
Сергей, Луганск, 26.12.2007, 14:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Нам стыдно за Вас! Обратите внимание на президента России, он все делает для Росии и для народа, а Вы занимаетесь клоунадой вместе с депутатами, пусть вся Рада идёт в цирковое училище и не позорьте Украину! Начните хотябы реформы в своей семье, если не можеет занятся Украиной, приструните своего сынулю, уж очень сильно мальчик зарывается, с каких таких доходов мальчик носит такой телефон и ездит на такой машине!
Соя, 26.12.2007, 14:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, уважаемый Виктор Андреевич.
за 2 месяца до внеочередных выборов в Раду в 2007г. Вы объявили программу борьбы с коррупцией. Но у меня, и думаю у всех украинцев, достаточно хорошая память. И я помню, что после избрания Вас на пост президента в 2005г. Вы говорили о неотложности и необходимости борьбы с коррупцией. И это были очень правильные слова. Вопрос: как Вы боролись с коррупцией в этот период? или Вы с ней не боролись?
Сергей, Луганск, 26.12.2007, 14:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! В мене одне єдине питання: коли ви, ЮВТ, ПР та інші «слуги народу» закінчите розподіл майна країни?

Коли того майна не залишиться?
Костянтин, Львів, 26.12.2007, 14:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, пане президент. Хочу поставити запитання щодо легалізації вогнепальної зброї серед громадянського населення країни. Чому вважається, що це приведе до ще більших ускладнень? Ускладнень для кого? Що поганого в тому, коли людина може сама захистити себе і свою родину, оскільки на МВС надії майже ніякої. Скоріше за все це навіть зменшить кількість кримінальних злочинів і може навчить МВС та й саму владу поважно ставитися до громадян.
Sava, 26.12.2007, 14:09   Лінк
 
Голосування закінчено
Коли Президент України ініціює перегляд "ЗАКОНУ про ДЕРЖЗАКУПІВЛІ" ???
Игорь, 26.12.2007, 14:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому продали Укрсоцбанк Ізраільтянам?За 140 мил $.
Танюха, 26.12.2007, 14:08   Лінк
 
Голосування закінчено
Вопрос КРЫМА!
Зачем вы поддерживаете в Крыму межнациональные столкновения!?
Цель.
Olfi, 26.12.2007, 14:03   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи розумієте Ви, що самі "верхи" установ, які б мали проводити контроль щодо корупції, зацікавлені у цьому явищі - крадуть низи, і діляться з тими, хто вгорі.
Наталя, 26.12.2007, 13:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте від лиця всіх бандитів хочу спитати коли вже ви нам дасте тюрми? Зараз холодно ніде зігрітися .
Rostik, 26.12.2007, 13:48   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажите, какие РЕАЛЬНЫЕ шаги вы предприняли в БОРЬБЕ с КОРРУПЦИЕЙ?

Осознаёте ли вы, что для этого необходимо:
1. начать с себя. подать пример другим. ведь если лидер страны взяточник, то о какой борьбе борьба можно говорить?
2. упростить бюрократический аппарат
3. повысить з/пл гос служащим
4. заниматься развитием идеалогии страны. воспитывать честность, справедливость и т.д.

Осознаёте ли вы, что ваши действия (ужесточение наказаний за взятки) на деле не решают проблемы?
Олег, 26.12.2007, 13:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент, нет ничего хуже коррупции, давайте бороться с этой проблемой более решительным образом -- давайте введём смертную казнь за взятки!! И не нужно говорить что это слишком жестоко, это нормально, потому как коррупция -- это болезнь которую нужно лечить. И не для кого не секрет, что это самая огромная проблема страны. Вы "у руля", и такие законы в вашей силе -- так почему бы нет?
уставший, 26.12.2007, 13:36   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Дякую за можливість поставити запитання.Власне,мене цікавить:1. Чи визнаєте Ви, що в Україні ПРОЦВІТАЄ корупція у всіх її формах та проявах. 2. Чи згодні Ви з твердженням, що риба гниє з голови? 3. Що конкретно Ви взмозі зробити (з гарантованим результатом), щоб покінчити з цим недопустимим явищем (відповідь не на зразок: буде проведена ПЕВНА РОБОТА, направлена на..). Усвідомлюю, наскільки непросто бути Президентом, а тому підтримую Вас та бажаю залишатися людиною.Дякую
Ігор, 26.12.2007, 13:20   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100