Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Корупція

Останні запитання
Голосування закінчено
Пане Президенте! що Ви зробили для подолання корупції???
Обурені РЯДОВІ працівники податкової служби, 26.12.2007, 19:07   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! чому Ви не виконали обіцянку відокремити податкову міліцію від податкової служби???
Горчица, 26.12.2007, 19:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Дуже часто з вуст президента лунають звинувачення на адресу суддів та судової влади у різних гріхах.Часом навіть коментуються судові процеси які ще не завершені (що є тиском на суд), та засуджуються рішення, що набрали законної сили (що породжує у населення зайву недовіру та неповагу до судової влади в цілому) . Чи не вважає пан президент , що якщо ми будуємо цивілізовану , правову , демократичну державу , треба виховувати у населення повагу до суду ?
З повагою .
Сергій, 26.12.2007, 18:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи є у держави та президента зокрема плани, щодо реальної допомоги судовій гілці влади у її нелегкій справі відправленні правосуддя? Питання стосується не планів стосовно чисток рядів та пошуків неблагонадійних, а стосовно підвищення рівня матеріального забезпечення судів, створення достойних умов праці, підвищення розміру заробітної платні. Чи не здається президенту , що середня зарплатня суддів місцевих судів (близько 3000грн.) замала задля такої відповідальної професії ?
З повагою.
Cергій, 26.12.2007, 18:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Вы с Ахметовым "Любі друзі"?
U, 26.12.2007, 18:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Ми,працівники міліції просимо вислухати Героя України Березовського з Чернівецької області щодо зловживань бувшого начальника Буковинської міліції! Просимо та благаємо не залишити повідомлення пана Березовського без уваги
Сергій, 26.12.2007, 18:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Корупція - це те, що найбільше підриває авторитет влади та заважає Україні стати європейською державою. Боротьба з корупцією - один із основних постулатів передвиборчої програми Блоку "НУ-НС". Чи буде врешті-решт створено Національне бюро розслідувань України ( Антикорупційне бюро ), яке складатиметься не тільки з "професіоналів інших правоохоронних органів", а куди прийдуть працювати нові чесні, професійні люди, в т.ч. - з "гражданки" ?
АНДРІЙ, 26.12.2007, 18:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Колись були плакати на яких повідомлялось, що с початку року затримано певну кількість хабарників. Де можна подивитись ім"я та призвища цих хабарників та за який хабар їх було затримано і скільки з них відбувають покарання
Микола, 26.12.2007, 18:26   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Президент,понимаете ли Вы, что побороть коррупцию можно только достойной оплатой труда всех государственных работников?
Анатолий, 26.12.2007, 17:53   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда Президент наберётся мужества дать бой мафиозному произволу? С приходом нового правительства началась волна откровенного саботажа на всех уровнях. Цель ясна - дезорганизовать жизнь страны и доказать недееспособность демократической власти. Почему нет ответа этой власти ? Если президент не хочет или не может - то накой нам такой президент?
Сергей, 26.12.2007, 17:43   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент як ви можете прокоментувати таку ситуацію:
Я відкриваю приватне підприємство. Приходжу сьогодні в податкову щоб написати заяву та стати платником ПДВ. У відповідь мене культурно посилають святкувати Новий Рік бо до нового року вони нічого не будуть реєструвати.
Чому так? я ж хочу працювати, платити податки ДЕРЖАВІ, та і новий рік святкувати з пустим карманом неохота, а мені це просто не дають робити.
PS за 100 гривень на лапу питання вирішилось, заяву прийняли.
при бажанні я можу дати конкретні імена та фамілії
Ярослав, 26.12.2007, 16:53   Лінк
 
Голосування закінчено
пане Президенте, куди в Україні можна влаштуватись на державну роботу не за взятку або "не по знайомству"
Діма Данилевич, 26.12.2007, 16:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу!
Скажіть, будь-ласка, чому Адміністрація Президента не реагує на листи і звернення від громадян і не дає відповіді? Або просто відсилають такі звернення в місцеві органи влади, які дане питання не хочуть вирішувати через що люди і звертаються до АП. Якесь замнуте коло. Для чого громадянам України така Ваша адміністрація яка так відфутболює народ? Спасибі.
Олександр, м.Тернопіль, 26.12.2007, 16:42   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте, скажіть будь ласка, в чому полягає не популістський зміст основного вибочого козиру НУНС - відміни депутатської недоторканості? Ажде всім відомо, що за вашої каденції, не було доведено до кінця, жодної гучної справи - ні про політичні вбивства, ні про сподвижників сепаратизму, ні про банальних коруціонерів? Фігуранти цих справ є загальновідомими, і далеко не всі вони були і є депутатами. Дякую за відповідь.
Олександр Ч, 26.12.2007, 16:23   Лінк
 
Голосування закінчено
все мы знаем, что путин не идет на следующий срок, как смотрит наш любимый президент на то, чтобы написать путину коллективное письмо и попросить его стать нашим президентом, гляди и зарплаты повысятся, да и наудутся те, кого можно мочить в сортирах?
соя, 26.12.2007, 16:21   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте! Навіщо ви подовжуєте політичне життя партії ригіонів замість допомогти їй піти в політичне небуття? Навіщо штучно (призначенням, наприклад Богатирьової на посаду секретаря РНБО) реанімуєте цю антидержавну феодальну структуру, підтримувану середньовічною Росією? Замість працювати на европейську перспективу, ви натомість таким чином консервуєте нашу економічну і політичну відсталість.
Не можу не сказати ще одного: припиніть політичні ігрища! Дайте Кабміну нормально працювати!
Горбатько Володимир , 26.12.2007, 16:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Что изменилось с вашим приходом к власти, после револючии? Как вы обоснуете то, что большая часть народа разачарована в Вас?? Вы занимаетесь не тем что нужно стране!!!!!!!!!
И самое главное как можно допускать то, что Россия освещаеться в черных тонах, это наш сосед, с которым мы связанв с рождения!!Глупо, культивировать неприязнь к государству которое греет нас и тд.!
Анна, 26.12.2007, 16:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте, чому Ваші кадрові рішення такі недолугі? Хіба ви не бачите, що 70 відсотків Ваших кадрових призначень - це призначення вовків охороняти баранів? Або зайців стерегти капусту? Більшість людей хапаються за голови коли дізнаються про нові кадрові призначення, що Ви зробили...
Мирослав Перебийніс, 26.12.2007, 16:11   Лінк
 
Голосування закінчено
Дорогой пан Президент! Попадает ли под статью "Коррупция" назначение Вашей дочки Виталины Вашим официальным Указом на должность "Руководителя благотворительным (денежным) фондом"? Если не попадает, то почему? Чем Вы, как Президент руководствовались при выборе кандидата? Когда делался Указ вы себе представляли мнение ТАК любимого Вами народа? Если нет, то почему? Будет ли выходить журнал "Благотворительность" и в какую цену обойдется годовая подписка на него, где будут указаны все пожертвовашие?
Вилен, 26.12.2007, 16:06   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи знає неш Президент, що через наші,митних брокерів, руки всі хабарі попадають до рук митників. Це ми фальсифікуємо документи на догоду митникам, аби прикрити контрабанду. Робимо це тому, що не маємо іншого виходу. Або ти будеш саме таке робити, або знайдуть причину і позбавлять тебе Свідоцтва про допушення до декларування і оформлення митних вантажів. І ти залишишся без роботи. Скасуйте незаконні антиконституційні Свідоцтва , переглянте МК.
Киянин, 26.12.2007, 15:58   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    2    3    4    5    6    7    8    9    10    11
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100