Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Корупція

Останні запитання
Голосування закінчено
Чи не слід вибити економічне підгрунття корупції? Для цього треба зініціювати закон, згідно якого громадянин, який не зміг довести законність походження нерухомості, майна , земельної ділянки тощо, позбавляється цього "тягара", який обертається в користь держави. І тоді не треба вовтузитись з порушення, закриванням кримінальнгих справ, які все одно будуть "продані"зацікавленим людям.
Валерій, 27.12.2007, 10:10   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент!
Як слід розглядати призначення Вашої дочки, Віталіни Ющенко, Головою фонду "Зігрій теплом дитину"? Фонд, чи комітет засновани Вашим наказом, тому постає питання - чи не є цей крок ще одним прикладом корупції у владі, але на вищому ії, влади, рівні?
Евген Дем'яненко, 27.12.2007, 10:04   Лінк
 
Голосування закінчено
Серед Ваших передвиборних обіцянок найменш утопічною (на мою думку) і з найбільшою перспективою бути реально виконаною була обіцянка заставити ЧИНОВНИКА і всю його родину до якогось там коліна задекларувати доходи та джерела їх походження за час перебування на державній службі і я так розумію з відповідними наслідками в разі неспівпадіння останніх. Разом з тим за час Вашої роботи над обіцянками ми побачили лише нерішучу спробу роботи в цьому напрямку і лише стосовно Сюзани Станік? чому??????????
Володимир Черняк, 27.12.2007, 10:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Під час своеї виборчої компанії ви відвідали Новий Буг. Де с трибуни пообіцяли що місцеві корупционери будуть у тюрмі. На жалб все навпаки. Районий осередок НСНУ в піддпілі, та в рпозиції, не одна кремінальна справа не доходить до суду. Ради під керівництвом старої олігархії розкрадають майно. Питання - після цього всього Вам не соромно дивітись у вічі людям, партійцям, своїм дітям?
Юрий Черемис, 27.12.2007, 09:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Так коли ж бандити сядуть у тюрьми???????????????????????????????
Олександр, 27.12.2007, 09:35   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу! Скільки Ви бандитів посадили в тюрми? Чому вони зараз знову при владі, а саме голови районних та обласних рад та адміністрацій?
Вова, 27.12.2007, 09:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Продажные суды и милиция - вопрос национальной безопастности. Считаю , что для этой категории граждан Украины необходимо:
1. поднять оклады за добросовестную службу
2. ввести смертную казнь за корупционные действия.
Без этого наведение порядка в исполнении законов в принципе не возможно!
Каков Ваш рецепт решения этого вопроса.
Дзюбенко Игорь, 27.12.2007, 09:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич! Чьи интересы лобируются, когда к Закону Украины "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти", каждые 2 месяца вносятся дополнения и изменения? Спрашивал ли кто-то, людей, которые работают, согласно этому Закону, насколько он адекватен?
Куда направляются средства, вносимые для включения до "Тематичного каталога учасників процедур закупівель". Минимальная сумма взноса на сегодняшний день составляет 12375,00 грн.
С ув. Н.А.
Надія Анатоліївна, 27.12.2007, 09:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич!!!
1.Когда в стране наступит "порядок"?
2. Когда "ВЛАДА" будет отвечать за свои слова и действия?
Олег, 27.12.2007, 09:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Чи не настав час вибити економічне підгрунття корупції- зініціювати закон, згідно якого в особи, яка не може пояснити легальність набуття нерухомості,іншого майна, землі, ця нерухомісь і майно конфіскуються в дохід держави(на кого б це майно не було оформлено- всіляких тьоть, дядів і т.п.)?
Пересічний гр-н, 27.12.2007, 09:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Я 13 лет проживал с бабушкой. Сейчас меня выбросили на улицу. Дело в суде затягивают. Прошу вмешаться. Это разбой правоохранителей!
Ваня, 27.12.2007, 08:55   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Сообщаю Вам следующее. Сушкевич Александр Валериевич является президентом представительства НКСиУ в АР Крым и сыном народного депутата Украины, первого советника экс президента Украины Кучмы Л.Д. президента НКСиУ-Сушкевича Валерия Михайловича. 22.01.2007. ВСУ вынес решения о возвращении моего гражданского дела к предприятию «НЦППиРИ» в суд первой инстанции г.Евпатории на новое рассмотрение. Учитывая порочную практику, что мое дело длительное время не рассматривается
Карнаухова, 27.12.2007, 08:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Я, Бенера Е.И. оказалась бессильна перед огромным коррумпированным механизмом, который называется правоохранительными органами (милиция, прокуратура, суд). По вине отдельных чиновников, которые не правильно используют власть, данную им законом и государством, т.е. используют ее не для народа, а власть над народом, позорят не себя, а государство в целом, потому что отбирают у людей последнюю веру в справедливость.
Дело, с которым я к Вам обращаюсь, касается не только меня, но и гражданина Герман
Елена, 27.12.2007, 08:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане президент! Коли ви виконаєте свою обіцянку і ліквідуєте ПОДАТКОВУ МІЛІЦІЮ?Рівень знань, професійності, культури цих людей (не говорячи про корупцію) не дозволяє думати про реформування цієї гнилої структури!!! Краще її знищити!!!
Сергій, 27.12.2007, 08:41   Лінк
 
Голосування закінчено
" С чего начинается Родина...?"

Це мы добре пам"ятаeмо з вiдомоi пicнi. А з чого починаеться ВЛАДА?
Це народ вiдчувае на власнiй "шкурi". Один знакомiтий депутат казав,
що " перетворювання в Украiнi повиннi починатися з села".
Уже понад рiк "товче воду в ступi" Черняхiвський районний суд , що
Житомирськоi областi - у справi вирiшення питання незаконностi привати-
зацii присадибноi дiлянки шляхом пiдробки пiдпису cуciда.

Коли суд для села запрацюе як суд для Киева?
VASYLIYPANCHENKO, Forbes.com Member, 27.12.2007, 08:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, якого хабаря Вам потрібно дати, щоб Ви склали свої повноваження?
Петрович, 27.12.2007, 07:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент! Чи не могли б ви зобовязати пана Силенкова зробити хоч щось для будівництва пожежних водойм в лісах Херсонщини ? Комерційні структурі готові самі безкоштовно їх побудувати взамін вивезти пісок з котловану. Скоро літо! Догорить і решта!!
Віктор Радіонов, 27.12.2007, 04:13   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пан Президент України!

Конкретно, скільки Вам часу потрібно, щоб нарешті Верховна Рада прийняла Закон України “Про Національне бюро розслідувань”?
Діана Маркова (Житомир) та Сергій Плужник (Київ), 27.12.2007, 04:10   Лінк
 
Голосування закінчено
В Украине в 5раз больше осужденных,чем в любой Европейской стране.2млн.предпринимателей прошли через СИЗО где были ограблены до нитки.На обращение Вы не реагируете.Независимий бизнесс уничтожен,что и привело к увеличению импорта на 8мрд над экспортом и падение Вашего рейтинга.Последнее,что доведет Украину до колапсу это тендерные закупки.Наукой в Украине никто не занимается.Даже появление в Европе биотоплива второго поколения биобутанола никого не заинтересовало.
перепелиця, 27.12.2007, 03:38   Лінк
 
Голосування закінчено
По чему везде кричат о борьбе с корупцие и не чего не далают. Кодга у судьи зарплата например 1500грн или 2000грн а у него вила в стоимость 100 тыс у.е и машина 3а 50-70 тыс у.е. Разве и так не понятно что это деньги не заработаные. Почему такие люди не беруться на отдельные проверки происхождения их собственности. По чему досих пор не приняты специальные законы которые бы разрешали спрашивать и искать происхождение не понятных и больших доходов гос. чиновников? Это давно уже существует в Европе
Андрей Хоменко 25, 27.12.2007, 03:02   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100