Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Корупція

Останні запитання
Голосування закінчено
Солом"янський суд, суддя Усатова скасувала своє Ріш. від 2004 та Ріш. Апеляц. суду, якими визнавалися права власності на майно, нажите у шлюбі подружжям. Таким чином, голова профспілки комп. Лукойл Україна, у минулому працівник кучмівської АП, відбрав у колишньої дружини, усе майно, нажите у шлюбі-будинок у Києві на 20сот.землі та ділянку землі на Осокорках.Голова Сол.суду цинічно аргументував "їй же дітки залишились.Вона багата ..." ДОМОПОЖІТЬ!!!http://human-rights.unian.net/ukr/detail/186646
Людмила Мерлян, 27.12.2007, 11:47   Лінк
 
Голосування закінчено
Найнагальніша проблема в Україні - КОРУПЦІЯ!. Як бачите першочергові напрями боротьби, чи не буде результативним істотне підвищення держслужбовцям зарплатні, щоб не було спокуси. Чи заплановано новим урядом перегляд зарплати державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування?? Дякую
Яцюк Юрій, 27.12.2007, 11:44   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Які заходи Ви плануєте здійснити щодо боротьби з корупцією та ігноруванням чинного законодавства в ВДВС Білгород-Дністровського міськрайонного управління юстиції Одеської області на чолі з НЕЗМІННИМ начальником - Куртовим В.І.?
Дякую.
Віктор, 27.12.2007, 11:28   Лінк
 
Голосування закінчено
Добрий день пане президенте! Скільки будуть красти наші урядовці в кріслах??? В нас на місцевому рівні неможна отримати елементарну консультаціі і т.п.всюди беруть гроші (як жебраки) тому і держава ТАКА
Сергій, 27.12.2007, 11:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, а Вы действительно уверены в том, что в администрации Президента Украины за прошедшие три года не было коррупционеров? Например, что все назначения на высокие гос.должности были проведены исключительно исходя из государственных интересов, а не каких-то еще? А может некоторые, из награжденных Вами за последние три года особ, "верой и правдой" заслуживают как раз на приговоры от имени Украины?
nvgator, 27.12.2007, 11:20   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент. Я Вам предлагаю внедрить ту же схему борьбы с коррупцией и неуплате налогов, что действует в странах, где есть проблема "отмывания доходов". На все, что стоит более 20тыс. доллларов и обязано регистрироваться в гос. органах(недвижимость, транспортные средства, земельные участки и т.д.) должны быть предоставлены обоснования средств, на которые они были приобретены. Примите этот закон, а то вы его принимали и тут же отменили. Почему?
Нина Кременчуг, 27.12.2007, 11:17   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президенте! Народ, м"яко кажучи, здивований серією державних нагород за особисті "заслуги" таких одіозних фігур, як п.ПОТЕБЕНЬКО, КІВАЛОВ, КОЛЕСНІКОВ, тощо. Якщо продовжувати список, хто буде наступний? - САЦЮК, БАКАЙ, ЛАЗАРЕНКО, ЗАСУХА, МЕДВЕДЧУК , ЛЕВЕНЕЦЬ... Чим Ви керувались? Пропоную нагородити пана АЗАРОВА "За особистий внесок у розвиток української мови і культури" А як вважаете Ви??? Дякую.
Іван Михайлович, Дніпропетровськ, 27.12.2007, 11:14   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний пане Президент! Прошу Вас пояснити про що ви думаєте коли промовляєте, любі друзі
- Про автомобілі для сина;- Про Порошенка и компанію - Про Ахметова, Колесника та Богатирьову Про вітряк в Безрадичах - Про Тимошенку - Чи над словами Януковича-оце вляпався я в Президентство?
МИМ, 27.12.2007, 10:58   Лінк
 
Голосування закінчено
Почему бандиты не в тюрьмах,а колесников и кивалов даже награждены? Почему произвол чиновников стал больше,вопреки Вашим обещаниям?
василий макаревич, 27.12.2007, 10:52   Лінк
 
Голосування закінчено
Містере президент, чи не вважаєте ви себе маріонеткою і руках корупмованої "команди президента" ?
А саме політично безхребетним і безпринциповим, як ми бачимо з численних фактів вашої політичної поведінки.
П.С. Мені соромно, що я мерз за вас на майдані і голосував за вашу партію - підтримуючи вашу команду.
Тальк, 27.12.2007, 10:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент, на виборах в 2004 році Ви обіцяли народу України кожного тижня розповідати що саме Вами було зроблено та що саме Ви плануєте робити. Можливо ці запитання на "УП" добра нагода для Вас згадати про таки обіцянки виборцям та розпочати відверте й постійне спілкування з народом?
nvgator, 27.12.2007, 10:46   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Президенте, в своїй Декларації про доходи Ви вказали що заробили 504 тис. грн. науковою і творчою діяльністю та авторськими гонорарами. Мені, співробітнику одного з НДІ Національної Академії Наук дуже цікаво дізнатися від Вас, найталановитішого науковця України (судячи по зарплаті), якою саме науковою роботою можно заробити за рік стільки грошей?
Олексій, 27.12.2007, 10:40   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президенте!!!
Скільки ще років Український політикум буде пити кров Українських людей?
Сергей , 27.12.2007, 10:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Президент. Як можно боротися з продажними суддями? Якщо я розумію, що питання ставляться не однакові обом сторонам, а лише однобокі, які стосуються лише однієї сторони. Ізза такого суддї Солом"янського суду я залишився без 3и кімнатної квартири, що купили нащі з колишньою жінкою батьки у рівних долях. Я отримав мизерну компенсацію, та й ще сказали "Радій, бо мог і цього не мати". Я вірю, що дійсній суд буде на небі, там усім перепаде, але дуже не приємно що якесь "бидло" вирішує чужі судьби
Богдан Х., 27.12.2007, 10:27   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый Виктор Андреевич!
Прошу обратить внимание на коррупцию в МРЭО ГАИ. . Прикрывает их контролирующие службы ( в том числе из Киева) которые живут от схемы поборов с граждан. . Эта служба самая коррумпированная в ГАИ и осталась нетронутой при любой власти.

Может стоить пойти по европейскому опыту и эту службу перевести в министерство транспорта тем самым снять проблему коррупции ?

С уважением Юрий .
Юрий , 27.12.2007, 10:22   Лінк
 
Голосування закінчено
Скажіть будь ласка що може спонукати(мотивувати) дорослу, освідчену, розумну людину іти на державну посаду з відносно невеликою платнею і в черговий раз популістськи знятими пільгами окрім перспективи корупційного збагачення??? Спочатку в 2005 підняли зарплати чиновникам (принаймі вищого рангу) щоб уникнути корупції, тепер хвиля зняття з них усіляких благ і пільг на догоду зубожілому електорату, перед виборами я так розумію. А де межа, вибачте на слові, тупості, непослідовності, конюктурності???
Володимир Черняк - підприємець, 27.12.2007, 10:19   Лінк
 
Голосування закінчено
Здравствуйте господин Президент! Хочу спросить Вас:
1. До каких пор наша судебно-исполнительная система будет государством в государстве, у которого свои законы и порядки?
2. В нашей стране процент расскрываемости преступлений выше, чем в Европе. Неужели у нас настолько профессиональная милиция?
3. До какого животного состояния и какими методами нужно довести мать троих детей (Елену Зайцеву), чтобы она дала против себя ложные показания?
Ольга, Киев, 27.12.2007, 10:18   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане Презедидент. Прошу звернути вашу увагу на те, що з виходом закону про закупівлі за державні кошти, підприємства України не можуть вчасно виконувати річні інвестеційні програми та роботи пов"язані з цим, за що їх наказують вищі інстанції. Прошу також звернути увагу, що ціні закупочні зросли, та не завжди фірма що перемогла у тендері постачає необхідний для роботи товар. На сьогодні маємо: ціни зросли, оперативності нема, якості нема, відповідальності нема, часу витрачаєця дуже багато. З пова
Богдан Х., 27.12.2007, 10:12   Лінк
 
Голосування закінчено
я родом з кривого рогу.серце крається за криворіжсталь.скажіть кому ви зробили краще віддавши шикарний комбінат в чужі руки?в кожній сім"ї одна людина працює на підприємствах комплексу.людям дають компенсації і вони йдуть- в банках працівникам "міттал" не надають кредити.таке враження що міттал випрацює тут все що може,а потім кине все місто яке тримається на комбінаті,на призволяще,б це не його країна і йому байдуже!кому взагалі наснилося що криворіжсталь треба продати?і де обіцяні гроші?
анна галюк, 27.12.2007, 10:12   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович
Скжать будь-ласка, які кроки вашої команди щодо подолання корупції на рівні міських голів?
Руслан, 27.12.2007, 10:11   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4    5    6    7    8    9    10
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100