Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента

Відповіді на запитання
Ростислав Сисоєв, телекомпанія «Юніон», Донецьк
Виктор Андреевич, не считаете ли вы поспешными шаги, направленные на принятие бюджета именно в этом году? Удастся ли правительству принять его в полноценном варианте?

Я, безумовно, вважаю, що бюджет у такому вигляді, в якомувін існує сьогодні, не є досконалим. Але тут є важливим звернути увагу, між чим і чим ми вибираємо. Існують певні особливості попереднього Закону про бюджет і ряд законодавчих актів фіскального характеру.

Отже,з 1 січня припиняється діяряду фіскальних норм. Іншими словами, якщо ми до цього дня не приймаємо будь-який варіант бюджету, з 1 січня ми до тих 7 мільярдів дефіциту бюджету можемо добавити ще 17-18 мільярдів і вийти на рівень дефіциту 4,8-5,2%. Це буде жахливо для ділових кіл, для курсу валют, для фондового ринку тощо. Тому основний мотив, навколо якого вчора йшли консультації між ведучими політичними гравцями, - бюджет недосконалий, треба донього вернутися. Він у значній частині спирається на те, що було підготовлено попереднім урядом, плюс нові ініціативи, у тому числі соціальні, привнесені Президентом і урядом. Але в цілому це не є тією кращою відповіддю, якою ми б хотіли бачити бюджет-2008.

Тому ми вчора прийняли рішення, наскільки я пам’ятаю, одностайне:цей бюджет ми підтримуємо, засилаємо його в парламент, він визначає процедуру розглядуі приймає його до суботи включно.А потім, починаючи з 10 січня і приблизно до середини лютого миопрацьовуємоі нову версію,і нову концепцію бюджету, вже детально проаналізовану і міністерствами, і відомствами.І це, власне, буде той бюджет, по якому ми будемо жити у 2008 році.


 
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100