Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента

Відповіді на запитання
Якщо ми про національні пріоритети, як ви думаєте, скільки часу потрібно, щоб частина наших політиків позбулася меншовартості по відношенню до російської мови, до російського істеблішменту і скільки ми будемо перекручувати історію?

На січень готується Сєверодонецьк-2. Богатирьова буде брати участь як секретар РНБО чи це вже ж таки це буде інший персонаж до проведення?


До речі, Раїса Василівна присутня і вона може дати відповідь.

Яку відповідь може давати Україна, залежить від українського суспільства, від нашої причетності до нашої історії. Для мене здається ж більшою проблемою, щоб українці зрозуміли, що у них є власна історія, і нам не треба вчителів. Це наше внутрішнє питання. Ми навчимося шанувати власну історію. Переконаний, що українське суспільство повинно знати одне - на брехні консолідацію не вибореш, і тому коли ми говоримо про ці питання, то розглядаємо в одній ключовій проблемі - нас сотнями років привчали, що ми різні нас роз’єднували, дуже багато років тримали націю у конфронтації. Треба дозволить нації ставити перед собою завдання, і тому як важливо нам знати свою історію, то це один із способів консолідації, межа розуміння, що тема політичної стабілізації - це ключове питання і це впливає на наш прогрес чи на регрес. Історія протистояння, нацьковування, історія штучного нав’язування проблем російської мови, інтеграційних процесів наші загальнонаціональні пріоритети повинні об’єднувати, і тим консолідованіша буде нація та консолідація політиків. Тому я дивуюся деяким тональностям, деяким змістовним коментарям. Можливо це пов’язано з виборами, але хотів би апелювати до власного суспільства. Звикнемо, що ми українці, що у нас є славна історія і що у нас історія у 500-800 років боротьби за незалежність. Багато хто не хотів бачити історію ВКП(б), хотіли навчити власній історії. Така постановка мені не подобається, я розумію, що проблема в українському суспільстві – наскільки в нас вистачить мудрості, сили, що ми є незалежна держава, українська нація і вона живе у дуже жорсткому світі

Друге питання - я його прокоментую у такому контексті: я добре знаю, наскільки в штучному протистоянні була багата історія новітньої незалежності. Я був в опозиції, я працював в українському парламенті, я добре може засвідчити скільки тем привнесено, щоб ми вели діалог чи суперечки не по суті, а по формі. Я переконаний, що Сєверодонецьк -2 не повториться. Ми вже це пройшли, і якщо говорити конкретно про Раїсу Василівну, то хотів би сказати одне, що можливо це одна з певного ряду осіб, людина яка на мій погляд, вже давно відмовилася від хвороби регіоналізму. Я шаную позицію як її, так і інших колег у ПР, які мають іншу досить конструктивну позицію.


 
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100