Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Сільське господарство

Популярні запитання
Голосування закінчено
Віктор Андрійович в багатьох селах вже давно не ведеться будівництво,не ремонтуються дороги,поля порсли бурянами .В селах залишаються в основному пенсіонери.Люди змушені виїзджати на заробітки повертатись з яких не має змісту.Влада на місцях має тільки плани і пояснення що на їх реалізацію немає коштів.Кошти завжди має дати Київ.
Запитання: Чи бачите ви вихід із цього зачарованого кола.Чи має село(а отже і Україна) якусь перспективу розвитку?
Василь Лазорищак, 24.12.2007, 14:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Уважаемый президент! Ответьте мне только на один вопрос, вот когда я захожу в магазин и смотрю на прилавок, у меня остается только один вариант между выбором молока и пива. Пиво стоит 2.5-3.5 грн., молоко - 5-6 грн. Как вы думаете, что я выберу? (От сюда и следует алкоголизм нации)
Николай, 25.12.2007, 10:49   Лінк
 
Голосування закінчено
Чому олія в Латвії коштує дешевше ніж в Україні? Адже ми країна виробник чи не так?
Leva, 24.12.2007, 19:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви ставетесь до того, шоб надати статус державного героя Богдану Трохимовичу з села Крихівці (Івано-Франківська область)?
Юрій, 24.12.2007, 17:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Виктор Андреевич. Слышали ли вы об идее создания Родовых Поместий? Если да, то что вы об этом думаете, какие шаги в этом направлении предпринимает наше государство?
В Росии например, государство об этой идее знает, и поддерживает ее. Тем более, что решается вопрос перенаселенности городов и оттока молодых людей из села.
Виталий, 24.12.2007, 21:00   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин президент, почем мед?
Евгений, 24.12.2007, 18:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи буде у Вас найближчим часом реальна, ефективна програма по сприянню розвитку бджільництва, з фінансуванням? Чи перейде це все з марних розмов на з’їздах до реальних дій? Якщо ні, то чому?
Дякую.
Максим, 24.12.2007, 12:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда наконец будут влаживаться государсвенные деньги в развитие сельского хозяйства, животноводства на Украине?Неужели вы не видите, что ваш народ убивают генно модифицированными продуктами, пищевыми добавками....У нас есть земля на которой можно выращивать все необходимые продукты для производства экологически чистых продуктов питания.
Евгений, 24.12.2007, 16:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, чем Вам больше нравится заниматься: разводить пчел или управлять государством? Ответ на то, что у Вас лучше лучше получается, я уже знаю - разводить граждан в процессе управления государством Украина.

Второй вопрос: чем собираетесь заняться на пенсии?

Михаил
Михаил, 25.12.2007, 03:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Простая задачка. Вспомним первый класс :)
Одна свинка за год своей недолгой жизни требует около 1500 грн расходов. Приезжает "добрый дядя" и покупает эту свинку за 1300 (заметим, в лучшем случае).
Вопрос: на сколько можно оценить радость дохода селянина по 10-ти бальной шкале?
Стоян Александр Алексеевич, 24.12.2007, 19:30   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе,ми з вами вже 3 роки знайомі і добре знаемо одне-одного.Але всеж таки є до вас питання.Чи будуть прийняті міри щодо проблеми розкиданого конячого та собачого гімна по вулицям міста Києва.Я кожний день відвідую свою сестру у центрі міста і кожний день вступаю у гімно.Я вважаю що ця проблема актуальна не тільки для мене але і для всіх жителів міста.Дякую
Леонід Кучма, 24.12.2007, 16:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Чи не час припинити неефективну державну підтримку СГ?В селах про неї нічого не знаютьл і не бачать тих мільярдів про які йдеться в держбюджеті!Потрібно прийняти положення про розвиток сільської місцевості - аналогічне тому яке було прийняте в нацистській Німеччині - всі хто їхали в сільську місцевість - отримували вагомі переваги! Селу кінець - кінець Україні! І поясніть свою логіку - земля повинна належати тим хто її обробляє - так навіщо її продавати???
Володимир Іванович, 24.12.2007, 18:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Я чув шо ви запустили бджіл на Марс в тому році. Чи правдиві ці чутки? Якшо так, то чи не з за цого виникла дефіцита бджіл та крах заснованого вами проекту "Мед Украіни".
Грицько Трутень-Оселедець, 25.12.2007, 07:50   Лінк
 
Голосування закінчено
Я хочу купить землю и заниматься сельским хозяйством. Но мне предлагают только какие то "схемы". Когда будет разрешена честная продажи земли? Украина кажется вторая по площади в Европе. Чиновники боятся что им не хватит?
Дмитро, 24.12.2007, 21:29   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президенте! Коли ви останнього разу гуляли звичайним українським степом? Мабуть давно, інакше, ви неодмінно помітили б, скільки сміття викидає туди наша унікальна європейська нація. Можливо, нам варто відбирати найкращих українських патріотів, давати їм рушниці зарядені сіллю, щоб вони з них стріляли в дупу кожному негіднику, яких надумав паскудити Україну???
Олександр Ч, 25.12.2007, 14:57   Лінк
 
Голосування закінчено
Известно ли вам, что уже более ста лет существует технология органического земледелия, которая позволяет снизить трудозатраты по выращиванию сельскохозяйственных культур. Позволяет повысить плодородие почвы без использования химических удобрений. Позволяет повысить качество продуктов, а значит и здоровье людей. Данная технология опробована мной лично и ещё тысячами людей. Подробности можно узнать из книги "Мастерство плодородия" Н.И. Курдюмова. Когда этот вопрос будет решаться на гос. уровне?
Андрей, 24.12.2007, 20:13   Лінк
 
Голосування закінчено
«Ми бачимо не тільки сценарій протистояння, а й сценарії, які породжують спекуляції, які не сприяють соборності нації», — зауважує Президент. Хотілося б почути думку Віктора Андрійовича, як досягти «соборності нації»? Зняти мораторій на продаж землі сільгосппризначення і обміняти одвічно українські землі на папірці американцю або синові Ізраїлевому? Стратегічні виробництва віддати іноземцям, а ринки — підприємцям з Піднебесної?
Валентин Лисенко, політолог, 24.12.2007, 16:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Господин Президент, почему рыбохозяйственная отрасль в Украине никому не нужна? Это нормально, что подавляющее большинство выпускников рыбохозяйственных факультетов не работает по специальности? Нам нужны только экономисты и юристы? Вы сами рыбку-то любите?
Светлана, 24.12.2007, 19:05   Лінк
 
Голосування закінчено
Совсем не удивительно, что в этой теме столько мало вопросов и голосов - наши Деревни в интернете не бывают
У меня не вопрос, а совет-просьба к Президенту: Так как без развитого сельского хозяйства наша Страна НИКОГДА не выберется из кризисов, уделите этому развитию максимально возможное время, может быть, что-то ещё получится у Вас:
- граждане будут лучше питаться, проще будет прокормить детей,
- останутся (или даже поедут) работать в Село, возможно, упадёт ажиотаж на городскую недвижимость
uBaHbI4, 25.12.2007, 12:34   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент. Якщо державі не цікаво підтримувати особисте сільгоспвиробництво (кредити під здирницікі відсотки, податки тощо...) , передавати в оренду просто смішно (за пай у рік сплачують аж 500 кг зерна) то коли селянин буде мати право хоча-б продати свою землю тому у кого на це гроши знайдуться, щоб хоч щось від цієї землі отримати ще у цьому житті?
Олексій, 24.12.2007, 16:05   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100