Політика   Економіка   Спорт   Блоги   Форум   Народна правда   ТаблоID
Українська правда
Спитай президента


Тема:  Сільське господарство

Останні запитання
Голосування закінчено
Шановний Вікторе Андрійовичу!
Чи не час припинити неефективну державну підтримку СГ?В селах про неї нічого не знаютьл і не бачать тих мільярдів про які йдеться в держбюджеті!Потрібно прийняти положення про розвиток сільської місцевості - аналогічне тому яке було прийняте в нацистській Німеччині - всі хто їхали в сільську місцевість - отримували вагомі переваги! Селу кінець - кінець Україні! І поясніть свою логіку - земля повинна належати тим хто її обробляє - так навіщо її продавати???
Володимир Іванович, 24.12.2007, 18:02   Лінк
 
Голосування закінчено
Як ви ставетесь до того, шоб надати статус державного героя Богдану Трохимовичу з села Крихівці (Івано-Франківська область)?
Юрій, 24.12.2007, 17:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Когда наконец будут влаживаться государсвенные деньги в развитие сельского хозяйства, животноводства на Украине?Неужели вы не видите, что ваш народ убивают генно модифицированными продуктами, пищевыми добавками....У нас есть земля на которой можно выращивать все необходимые продукты для производства экологически чистых продуктов питания.
Евгений, 24.12.2007, 16:45   Лінк
 
Голосування закінчено
Шановний Вікторе,ми з вами вже 3 роки знайомі і добре знаемо одне-одного.Але всеж таки є до вас питання.Чи будуть прийняті міри щодо проблеми розкиданого конячого та собачого гімна по вулицям міста Києва.Я кожний день відвідую свою сестру у центрі міста і кожний день вступаю у гімно.Я вважаю що ця проблема актуальна не тільки для мене але і для всіх жителів міста.Дякую
Леонід Кучма, 24.12.2007, 16:38   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович, я дуже захоплююся бджільництвом. Чи не могли б ви дати деякі консультації по вирощуванню бджіл в місцях позбавлення волі? Ви моя єдина надія. Ще років десять...
Євген, 24.12.2007, 16:31   Лінк
 
Голосування закінчено
Доброго дня, шановний Вікторе Андрійовичу!! Я вважаю на сьогодні в цьому розділі має бути найбільше запитань, запитань, які мають турбувати не лише тих, хто своїми мозолями годують ввесь український народ, але і тих, хто( навіть не задумуючись звідки взявся цей хліб) вжвиває його. Досить просте запитання: де хоть одна програма, яка була "вопложенная" в реальність, щодо підтримки с/г.. Чому ті хто мали пару гекратів родючої землі змушені припинити обробляти і сьогодні їхати в РОСІЇ, США, АНГЛІЇ?
Михайло, 24.12.2007, 16:23   Лінк
 
Голосування закінчено
Пане президент. Якщо державі не цікаво підтримувати особисте сільгоспвиробництво (кредити під здирницікі відсотки, податки тощо...) , передавати в оренду просто смішно (за пай у рік сплачують аж 500 кг зерна) то коли селянин буде мати право хоча-б продати свою землю тому у кого на це гроши знайдуться, щоб хоч щось від цієї землі отримати ще у цьому житті?
Олексій, 24.12.2007, 16:05   Лінк
 
Голосування закінчено
«Ми бачимо не тільки сценарій протистояння, а й сценарії, які породжують спекуляції, які не сприяють соборності нації», — зауважує Президент. Хотілося б почути думку Віктора Андрійовича, як досягти «соборності нації»? Зняти мораторій на продаж землі сільгосппризначення і обміняти одвічно українські землі на папірці американцю або синові Ізраїлевому? Стратегічні виробництва віддати іноземцям, а ринки — підприємцям з Піднебесної?
Валентин Лисенко, політолог, 24.12.2007, 16:01   Лінк
 
Голосування закінчено
Віктор Андрійович в багатьох селах вже давно не ведеться будівництво,не ремонтуються дороги,поля порсли бурянами .В селах залишаються в основному пенсіонери.Люди змушені виїзджати на заробітки повертатись з яких не має змісту.Влада на місцях має тільки плани і пояснення що на їх реалізацію немає коштів.Кошти завжди має дати Київ.
Запитання: Чи бачите ви вихід із цього зачарованого кола.Чи має село(а отже і Україна) якусь перспективу розвитку?
Василь Лазорищак, 24.12.2007, 14:24   Лінк
 
Голосування закінчено
Вікторе Андрійовичу, чи буде у Вас найближчим часом реальна, ефективна програма по сприянню розвитку бджільництва, з фінансуванням? Чи перейде це все з марних розмов на з’їздах до реальних дій? Якщо ні, то чому?
Дякую.
Максим, 24.12.2007, 12:45   Лінк
 
 попередні 20      наступні 20 
Сторінки:    1    2    3    4
Усього:
6708 запитань
634333 голоси
 


Пошук по запитаннях
 
©2007, Українська правда.
E-mail редакції: ukrpravda@gmail.com
bigmir)net TOP 100